IRIM LTD:

Nábytek | Stoly | Kuchyňské a jídelní stoly

Nábytek | Skříně a úložné prostory

Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do obývacího pokoje

Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do ložnice

NÁBYTEK | Dřevěný nábytek | Předsíňové stěny

Ložnicový komplet ložnicový komplet vernal-rám postele,skříň,komoda,2 noční stolky

Ložnicový komplet ložnicový komplet vernal-rám postele,skříň,komoda,2 noční stolky eshop >>

Ložnicový komplet Vernal Ložnicový komplet Vernal obsahuje rám postele s nočními stolky, šatní skříň a komodu. Postel s ložní ploch.. Informace >>Obývací stěna obývací stěna lodve (old style)

Obývací stěna obývací stěna lodve (old style) eshop >>

Obývací stěna Lodve Menší obývací stěna skládající se z televizního stolku a nástěnné poličky je ideální řešení pro malé ob.. Informace >>Klasická šatní skříň paluda - 205x204x52 cm (bílá)

Klasická šatní skříň paluda - 205x204x52 cm (bílá) eshop >>

Šatní skříň Paluda Prostorná šatní skříň Paluda je skvělým řešením do vaší ložnice. Skříň je velmi prostorná a prakticky .. Informace >>Klasická šatní skříň paluda - 205x204x52 cm (sonoma arwen)

Klasická šatní skříň paluda - 205x204x52 cm (sonoma arwen) eshop >>

Šatní skříň Paluda Prostorná šatní skříň Paluda je skvělým řešením do vaší ložnice. Skříň je velmi prostorná a prakticky .. Informace >>Obývací stěna obývací stěna arnave (sonoma arwenbílý mat)

Obývací stěna obývací stěna arnave (sonoma arwenbílý mat) eshop >>

Obývací stěna Arnave Obývací stěna Arnave je stylovým kompletním řešením pro váš obývací pokoj. Nabízí velkorysé úložné pros.. Informace >>Obývací stěna obývací stěna arnave (sonoma arwenbílý lesk)

Obývací stěna obývací stěna arnave (sonoma arwenbílý lesk) eshop >>

Obývací stěna Arnave Obývací stěna Arnave je stylovým kompletním řešením pro váš obývací pokoj. Nabízí velkorysé úložné pros.. Informace >>Jídelní stůl jídelní stůl vasco (dub sonoma)

Jídelní stůl jídelní stůl vasco (dub sonoma) eshop >>

Jídelní stůl Vasco Jídelní stůl Vasco je kvalitní a moderní kus nábytku, který vás zaujme hned na první pohled. Je konstrukčně pevn.. Informace >>Jídelní stůl jídelní stůl rozkládací ettore (dub sonoma)

Jídelní stůl jídelní stůl rozkládací ettore (dub sonoma) eshop >>

Rozkládací jídelní stůl Ettore Jídelní stůl Ettore je kvalitní a moderní kus nábytku, který vás zaujme hned na první pohled. Je kon.. Informace >>Jídelní stůl jídelní stůl rozkládací jannick (dub dakota)

Jídelní stůl jídelní stůl rozkládací jannick (dub dakota) eshop >>

Jídelní stůl Jannick Jídelní stůl Jannick je kvalitní a moderní kus nábytku, který vás zaujme hned na první pohled. Je konstrukčně .. Informace >>Jídelní stůl jídelní stůl rozkládací jannick (ořech admiral)

Jídelní stůl jídelní stůl rozkládací jannick (ořech admiral) eshop >>

Jídelní stůl Jannick Jídelní stůl Jannick je kvalitní a moderní kus nábytku, který vás zaujme hned na první pohled. Je konstrukčně .. Informace >>Předsíňová stěna předsíňová stěna scala (antik)

Předsíňová stěna předsíňová stěna scala (antik) eshop >>

Předsíňová stěna Scala Předsíňová stěna Scala je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního pr.. Informace >>Předsíňová stěna předsíňová stěna scala (sonoma)

Předsíňová stěna předsíňová stěna scala (sonoma) eshop >>

Předsíňová stěna Scala Předsíňová stěna Scala je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupního pr.. Informace >>Komoda komoda a police ars (bílá, sonoma arwen, lesk)

Komoda komoda a police ars (bílá, sonoma arwen, lesk) eshop >>

Praktický set v kombinaci komody a police Ars Obývací komoda Ars je vhodnou volbou pro všechny milovníky moderního stylu. Krásný dekor so.. Informace >>