FABRYKA MEBLI PIASKI HENRYK KA:

Nábytek | Stoly | Kuchyňské a jídelní stoly

Nábytek | Stoly | Malé stolky | Konferenční stolky

NÁBYTEK | Dřevěný nábytek | Skříně | Obývací skříně

Nábytek | Sady nábytku | Sady nábytku do obývacího pokoje

Nábytek | Police

NÁBYTEK | Dřevěný nábytek | Předsíňové stěny

Nábytek | Stoly

Jídelní stůl jídelní stůl primo nordi (dub)

Jídelní stůl jídelní stůl primo nordi (dub) eshop >>

Jídelní stůl Primo Nordi Jídelní stůl Primo Nordi se řadí mezi moderní nábytek. Kombinace dekoru dubového dřeva s bílou působí ner.. Informace >>Předsíňová stěna předsíňový set monti (bílá mat)

Předsíňová stěna předsíňový set monti (bílá mat) eshop >>

Praktický předsíňový set Monti Předsíňový set Monti je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupní.. Informace >>Předsíňová stěna předsíňový set monti (dub sonoma)

Předsíňová stěna předsíňový set monti (dub sonoma) eshop >>

Praktický předsíňový set Monti Předsíňový set Monti je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupní.. Informace >>Předsíňová stěna předsíňový set stella (dub riviera)

Předsíňová stěna předsíňový set stella (dub riviera) eshop >>

Praktický předsíňový set Stella Předsíňový set Stella je velmi praktický pomocník a výborně zapadne do vaší předsíně či vstupn.. Informace >>Komoda komoda stella (dub riviera)

Komoda komoda stella (dub riviera) eshop >>

Komoda Stella Komoda Stella je moderní kus nábytku, který může najít své uplatnění jak v předsíni, tak v obývacím pokoji. Program St.. Informace >>Obývací stěna obývací stěna stella (dub riviera)

Obývací stěna obývací stěna stella (dub riviera) eshop >>

Nadčasová obývací stěna Stella Obývací stěna Stella je moderní kus nábytku, který výborně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Pro.. Informace >>Vitrína obýváková vitrína primo (dub riviera, bílá)

Vitrína obýváková vitrína primo (dub riviera, bílá) eshop >>

Obýváková vitrína Primo Obýváková vitrína Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo j.. Informace >>Obýváková skříň primo (dub riviera, bílá)

Obýváková skříň primo (dub riviera, bílá) eshop >>

Obýváková skříň Primo Obýváková skříň Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo j.. Informace >>Vitrína obýváková vitrína primo (dub riviera, bílá)

Vitrína obýváková vitrína primo (dub riviera, bílá) eshop >>

Obýváková vitrína Primo Obýváková vitrína Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo j.. Informace >>Police nástěnná police primo (dub riviera, bílá)

Police nástěnná police primo (dub riviera, bílá) eshop >>

Nástěnná police Primo Nástěnná police Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo je vyro.. Informace >>TV, Hifi stolek  - dřevěný tv stolek primo (dub riviera, bílá)

TV, Hifi stolek - dřevěný tv stolek primo (dub riviera, bílá) eshop >>

TV stolek Primo TV stolek Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo je vyroben v kombinaci de.. Informace >>TV, Hifi stolek  - dřevěný tv stolek primo (dub riviera, bílá)

TV, Hifi stolek - dřevěný tv stolek primo (dub riviera, bílá) eshop >>

TV stolek Primo TV stolek Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo je vyroben v kombinaci de.. Informace >>Komoda obýváková komoda primo (dub riviera, bílá)

Komoda obýváková komoda primo (dub riviera, bílá) eshop >>

Obýváková komoda Primo Obýváková komoda Primo se řadí mezi moderní nábytek vhodný do každého obývacího pokoje. Program Primo je vy.. Informace >>Komoda obýváková komoda simple (bílá, bílá lesk)

Komoda obýváková komoda simple (bílá, bílá lesk) eshop >>

Komoda Simple Komoda Simple je výbornou volbou do vašeho obývacího pokoje. Program Simple vyniká jednoduchým moderním designem, díky kter.. Informace >>Obývací stěna sky - obývací stěna, 2x komoda, rtv stolek, stolek (country šedá)

Obývací stěna sky - obývací stěna, 2x komoda, rtv stolek, stolek (country šedá) eshop >>

Kdo hledá takovou stěnu, která poskytne prostor na veškerou elektroniku, tak ocení obývací stěnu z programu Sky. Ta vás potěší svým .. Informace >>Komoda sky - komoda, 2x dveře, 4x zásuvka, 2x police, abs (country šedá)

Komoda sky - komoda, 2x dveře, 4x zásuvka, 2x police, abs (country šedá) eshop >>

Dekor country šedá už sám o sobě lehce vypovídá o stylu programové řady Sky, která je díky přírodnímu vzhledu řazena spíše k tra.. Informace >>Komoda sky - komoda, dveře, zásuvka, police, abs, světlo (country šedá)

Komoda sky - komoda, dveře, zásuvka, police, abs, světlo (country šedá) eshop >>

Dekor country šedá už sám o sobě lehce vypovídá o stylu programové řady Sky, která je díky přírodnímu vzhledu řazena spíše k tra.. Informace >>Konfereční stolek - dřevěný konferenční stolek sky - abs (country šedá)

Konfereční stolek - dřevěný konferenční stolek sky - abs (country šedá) eshop >>

Prostorný konferenční stolek Sky Dekor country šedá už sám o sobě lehce vypovídá o stylu programové řady Sky, která je díky příro.. Informace >>Komoda sky - komoda, abs (country sivá)

Komoda sky - komoda, abs (country sivá) eshop >>

Dekor country šedá už sám o sobě lehce vypovídá o stylu programové řady Sky, která je díky přírodnímu vzhledu řazena spíše k tra.. Informace >>Vitrína sky - vitrína, skleněná, 1x dveře, 3x police, abs (country šedá)

Vitrína sky - vitrína, skleněná, 1x dveře, 3x police, abs (country šedá) eshop >>

Dekor country šedá už sám o sobě lehce vypovídá o stylu programové řady Sky, která je díky přírodnímu vzhledu řazena spíše k tra.. Informace >>